E-MAIL ADRESİMİZİ KAYDEDİN. BU E-MAIL ADRESİ 
İŞLETMENİZİN EN BÜYÜK KAZANÇLARINDAN BİRİ OLACAK

info@cfdtechnic.com

Neden Henüz Telefon Desteğimiz Yok?

Teknik desteğimizi sadece internet üzerinden sağlamamızın bazı sebepleri var. 
Öncelikle, size e-mail üzerinden harika bir destek sağlamaya devam ederken bazı masraflarımızı kısmış oluyoruz. 
Ekibimiz e-mail sistemimiz sayesinde size her türlü yardımı internet üzerinden sağlayabiliyor.
Ayrıca mail sisteminde her şey  yazılı olduğundan telefondaki olası tüm yanlış anlaşılmaların önüne geçebiliyoruz.
Tüm bunlar size olabilecek en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlayabilme planımızın bir parçası.

NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

1. Gerekli tüm dokümanları ekleyerek projenizi bize mail atın.

2. Projenizi anlatın. Projeniz ve beklentileriniz hakkında detaylı açıklamalar yapın. Bizimle iletişime geçmeden önce nasıl bir CFD analiz yaptıracağınız veya ne tür CFD analiz sonuçlarına ihtiyacınız olduğu konusunda emin olmalısınız. Aşağıda uygun bir örnek bulabilirsiniz:

” Sayın CFD Technic,

Yakın zamanda bir kapalı otopark için jet fan sistemi tasarladık ve yangın durumu için bir CFD analize ihtiyacımız var. Otoparka ve jet fan sistemine ait Autocad projelerini mail ekinde bulabilirsiniz. Otopark içindeki bir yangın durumu için zamana bağlı bir yangın analizine ihtiyacımız var ve CFD analiz sonucunda duman dağılımları, hava hızları, görüş mesafeleri ve sıcaklık dağılımlarını görmeyi umuyoruz. Teşekkürler.

Saygılarımızla “

3. Projenin büyüklüğüne göre üzerinde çalışıp analizi hazırlamamız için bize 1 ya da 2 gün süre verin. Eğer ilave bazı bilgilere ihtiyaç duyacak olursak size ulaşacağız. CFD analiz başlatıldığında bir bilgilendirme maili alacaksınız. Analizin çözüm süresi ve yaklaşık teslim tarihi ile ilgili de ayrıca bilgilendirileceksiniz.

4. Analiz tamamlandıktan sonra bir bilgilendirme maili daha alacaksınız ve daha önce anlaşılmış olan CFD analiz sonuçlarını size göndereceğiz. 

5. Eğer ilk defa birlikte çalışıyorsak hiçbir ödeme istemeden sonuçları size gönderiyoruz ve incelemeniz için size süre tanıyoruz. Eğer memnun kaldıysanız ödemeyi yapıyorsunuz. Memnun kalmadınız mı? Ödeme yapmıyorsunuz, sizin için herhangi bir risk bulunmuyor. Eğer hizmetimizden memnun kaldıysanız çalışmaya devam ediyoruz. Her şey bu kadar basit.

CFD ANALİZLER BİTTİKTEN SONRA SİZE NELER GÖNDERİLECEK?

Her ne kadar hazırlaması daha karmaşık ve zor olsa da çoğunlukla CFD analizleri zamana bağlı çözdürüyoruz çünkü bize ve müşterilerimize sistemi daha iyi inceleyip analiz etme imkanı sağlıyor. Bu yüzden CFD analiz sonuçlarımız çoğunlukla açık ve anlaması kolay olan video formatındadır. Çünkü ne kadar gelişmiş ve ileri teknoloji bir analiz yaparsanız yapın, sonuçları ilgili kişilere çok açık, anlaşılır ve kolayca değerlendirilebilecek bir şekilde sunmazsanız yapmış olduğunuz çalışmanın pek bir anlamı yoktur.

Güzel bir otopark jet fan CFD analiz sonuç örneğini aşağıda görebilirsiniz.

Otopark Jet Fan CFD Duman Dağılımları

Otopark Jet Fan CFD Görüş Mesafesi 1,7m

Otopark Jet Fan CFD Hız Profilleri 1,7m

Otopark Jet Fan CFD Sıcaklık Dağılımları 1,7m